You've found an archived job ad

It's time to move on. There are thousands of new & better jobs waiting for you!

View new job ads
Joboffer number #247020

Müügimänedzer

CVKeskus.ee client
Tallinn, Harjumaa
Job ad expired!

Job Description

Peamised tööülesanded:

  • Sõidupiletite müük rahvusvahelistele bussiliinidele, lendudele ja laevadele. Viisade vormistamine, kindlustus poliiside väljastamine.
  • Kliendile optimaalse info jagamine kliendi reisimarsruudi kohta.
  • Partnerite aitamine, kes realiseerivad ettevõtte teenuseid ja oskus luua pikaajalisi partnerlus suhteid.
  • Aruannete koostamine ja analüüs

Requirements

Nõudmised kandidaadile:

  • Hea suhtlemisoskus eesti, vene ja inglise keeles;
  • Võime töötada meeskonnas ja iseseisvalt, kogenenud arvuti kasutamise oskused;
  • Vastutustunne, orienteeritus kliendile ja tulemuslikkus.

Company offers

Ettevõte pakub:

  • Üksikasjalik väljaõpe;
  • Tööaeg graafiku alusel;
  • Sotsiaalsed garantiid, preemiad heade töötulemuste eest;
  • Võimalus kasutada tasuta ECOLINES teenuseid.

Additional information

CV vene keeles saata hiljemalt 20. jaanuariks 2012 aadressile: est(et)ecolines.lt Konfidetsiaalsus garanteeritud. Teavitame üknes valitud kandidaate.

Tööpakkumise number
#247020

Location:
Job type:
full-time
Additional info:
employee
Expiration date:
20 January 2012
Published:
21 December 2011

Rahvusvaheline ettevõte, milles töötab rohkem kui 300 töötajat, tegutseb rahvusvaheliste regulaarbussiliini vedudega, pakub tööd Tallinnasse:

View More