Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61234

Müügilogistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eemärgiks on tulemusliku töö kaudu kvaliteetse klienditeeninduse tagamine.
Peamisteks tööülesanneteks on tarbesõidukite arvelevõtu ning ülevaatusega seotud protseduuride täitmine, sõidukite pealisehituse organiseerimine ja uute sõidukite transport, samuti sõidukite müügidokumentide ning müügieelse ettevalmistuse korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt kesk- või eriharidus
  • autojuhtimise oskus ja tehniline taip
  • juhilubade olemasolu nii B kui C kategooria (kasuks tuleb E kategooria)
  • väga hea suhtlemisoskus
  • väga hea eesti keele oskus
  • (tehnilise) inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • kohusetunne ja lojaalsus
  • täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust pidevalt arenevas organisatsioonis
  • kaasaegset töökeskkonda
  • koolitusvõimalust
  • head meeskonda

Tööpakkumise number
#61234