Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536667

Müügikorraldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade väljapanek
Müügipunktide igapäevase töö juhtimine ja probleemide lahendamine
Aruandlus
Oma müügipiirkonna toimimise ja müügiplaanide täitmise eest vastutamine

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus suhtlustasandil
Viisakus
Kohusetunne
Pingetaluvus
B-kategooria juhiluba ja sõidukogemus vähemalt 1 aasta

Head tasu al 6€/bruto/tunnis, millele lisanduvad läbimüügist sõltuvad lisatasud
Meeldivat ja toetavat kollektiivi
Töö toimub graafiku alusel
Tööautot
Kaasaegseid töövahendeid
Head kogemust
Soodustusi ettevõtte kaupade soetamisel

NB! Tegemist on tähtajalise pakkumisega kuni 31.08.2018

Tööpakkumise number
#536667

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
22. mai 2018

Aranfresh OÜ tegeleb puuviljade ja marjade jaemüügiga erinevates Tallinna kaubanduskeskustes asuvatel lettidel.

Vaata rohkem