Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #685885

Müügikorraldaja (Tallinn)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 3. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 4. märts 2021

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:

- müügi -ja teenindustöö sujuv korraldamine

- korraldab müügikampaaniaid ja igapäevast müügiedendust vastavalt ettevõtte eesmärkidele

- ettevõtte eesmärkide ja klientide rahulolu täitmine - aktiivne osalemine meeskonnatöös

- müügikorraldaja annab korraldusi müügikonsultandile ja jälgib nende täitmist

- vajadusel ja kokkuleppel asendab müügikonsultanti kaupluses

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima, kui:

- Sul on varasem müügitöö kogemus

- Sulle meeldib müügitöö ja oskad lahendusi leida

- oled koostööaldis ja edumeelne

- oled viisakas ja sõbralik, aus ja kohusetundlik

- hea suhtlemis -ja kuulamisoskusega

- tervislike ja sportlike eluviisidega

Tööpakkumise number
#685885

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2021
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2021

GPS EESTI OÜ tegeleb navigatsiooniseadmete, spordikellade, GoPro, Dji seadmete ja lisavarustuse müügia.

Vaata rohkem