Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59232

Müügikorraldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügikorraldaja tagab oma müügipiirkonna efektiivse toimimise:
vastutab igapäevaselt kauba transpordi, müügipersonali teeninduskvaliteedi ning aruandluse eest.

Töö on graafikujärgne ning liikuv (eeldab oma sõiduvahendi olemasolu). Töötelefoni ning kütusekulud katab tööandja.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on kesk-eri / kõrgharidusega (võib olla omandamisel), positiivse ellusuhtumisega, väga hea suhtlemis- ning meeskonnatöö oskusega ning omab B-kategooria autojuhilube.

Ettevõte pakub

Nooruslikku kollektiivi
Paindlikku töögraafikut
Motiveerivat palka
Erisoodustusi

Lisainfo

Ettevõte tegutseb kogu Baltikumis, seega on ettevõttesisesed karjäärivõimalused head.

Tööpakkumise number
#59232