Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177353

Müügikordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendihaldurite ja kaubapaigutajate töö jälgimine, suunamine ja analüüs
  • kliendisuhete hoidmine ja arendamine
  • ettevõtte turundusplaanide koostamisel osalemine
  • Toodete sortimenti saamiseks läbirääkimiste pidamine
  • uute ideede genereerimine ja klientidele pakkumine
  • pakkumiste ettevalmistmine

Ootused kandidaadile

  • kogemus müügitöös Baltikumi piirkonnas vähemalt 2 aastat
  • teadmised tööstuskaupade, toidukaupade, joogi- ja alkoholikaupade turust, kaubamärkidest ja jaekaubanduskettidest
  • töökogemus suurklientidega
  • väga hea eneseväljendus ja kuulamisoskus
  • vanus alates 25 eluaastast
  • hea eesti -ja vene keele oskus, kõnes ja kirjas
  • kasuks tuleb turundusalane töökogemus
  • majandusalane kõrgharidus
  • ärikogemus välisturgudega
  • mittesuitsetaja

Ettevõte pakub

Aktiivset rahvusvahelist suhtlemist
Huvitavat ja pingelist tööd
Head enesteostamise võimalust
Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda
Motiveerivat töötasu

Lisainfo

Isikuomadustest on vajalik hea läbirääkimis- ja argumenteerimisoskus, koostöövalmidus, stressitaluvus, iseseisvus ja algatusvõime

Tööpakkumise number
#177353