Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #753008

Müügikoordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda kollektiivi liiget, kes toetaks Pakkemeistri Peetri müügiesinduse igapäevast müügi korraldamist ja müügimeeskonna assisteerimist klientidele  sujuva, asjatundliku ja kvaliteetse teeninduse pakkumisel.

Sinu peamised tööülesanded on:

  • müügitöö olemasolevate ja uute klientidega esinduses, telefoni ning meili vahendusel
  • tarnijatega suhtlemine
  • majandustarkvara programmis töö tellimuste ning arvetega
  • kaupade transpordi tellimine ja haldus
  • müügisaali väljapaneku korrashoid
  • kassaarvestuse pidamine

....ja seda kõike kogenud kolleegide toetusel ja kaasabil

Ootused kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui:

  • sul on vähemalt kesk- või keskeriharidus
  • omad head suhtlemis- ja läbirääkimisoskut , oled aktiivne ning omaalgatuslik
  • oled tasakaalukas,  sõbralik ja positiivse ellusuhtumisega
  • sind köidab tehniline maailm
  • omad kiiret õppimisvõimet ning meeskonnatöö tunnetust
  • tunned rõõmu klientide teenindamisest ja neile parimate lahenduste  leidmisest
  • pead kinni kokkulepetest, oled oma töös kohusetundlik, täpne ja  usaldusväärne
  • oled varem kasutanud mõnda majandustarkvara
  • oskad töötada MS Office programmidega
  • valdad eesti  ja inglise keelt nii kõnes kui ka kirjas heal tasemel ja vene keelt vähemalt suhtlustasandil
  • kasuks tuleb ka, kui sul on varasem kogemus müügi alal ja/või klienditeenindajana

Ettevõte pakub

Meie juures ootab Sind:

  • stabiilne töö
  • igakülgne tugi töösse sisseelamisel
  • motiveeriv töötasu
  • kaasaegne töökeskkond
  • arenguvõimalused
  • mõnus meeskond ja meeleolukad ühisüritused

Tööpakkumise number
#753008