Värsked tööpakkumised

Müügikoordinaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208788

Tööpakkumise number

208788

Töö kirjeldus

Võtad vastu klientidelt saabunud ostutellimused, vajadusel töötled neid ning sisestad vastavasse arvutiprogrammi. Sul on ka oluline roll firmasisese infoliikumise korraldamises.

Vastutad klientide ja toodete andmebaasi ajakohastamise ning müüki toetavate abimaterjalide koostamise eest. Suhtled meie koostööpartneritega (logistika, transport, trüki- ja tõlkefirmad) ning osaled vajadusel aktiivselt töö käigus tekkivate probleemide lahendamisel. Oled kaasatud krediidikontrolli ning täidad meie väikeses teamis ka büroojuhi rolli, vastutades kontoritarvete hankimise, külaliste vastuvõtu, kohtumiste, seminaride ja teiste ürituste korraldamise eest (koostöös teiste kolleegidega).

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et meie uus müügikoordinaator on hea suhtlemisoskusega korrektne ja lojaalne meeskonnaliige, kes suudab tulemuslikult töötada ka iseseisvalt.
Kandideerimise eelduseks on soov koos tesaga areneda. Vajalik on hea eesti ja inglise keele oskus ning vähemalt rahuldav vene keele oskus. Töös läheb tarvis MS Office arvutiprogrammide kasutamise kogemust; laoprogrammide kasutamise kogemus on eeliseks.

Meiega liitudes saad kindla ja perspektiivika võimaluse töötada tipptooteid esindavas liidripositsioonil olevas firmas, leiad eest meeldiva energilise meeskonna ja saad ennast täiendada just Sinu vajadustest lähtuvalt koostatud koolituskava alusel. Loomulikult hakkad teenima konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Täiendavat infot saad Mercuri Urvalist telefonil 667 1520. Lisainfot meie kohta leiad aadressil: www.tesa.com.
Kandideerimiseks saada enne 26.10.2010 oma avaldus koos CV ja palgasooviga märgusõna “tesa” all aadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn või läbi CV Keskuse.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2010

Juba 125 aastat on tesa olnud maailma kleeplinditootjate esirinnas. Arendame, toodame ja müüme üle 7000 erineva toote rohkem kui sajas riigis üle maailma. Eelmisel aastal oli kontserni käive 750 miljonit eurot ja töötajaid 3700.
tesa on oma tegevusvaldkonnas Euroopa turuliider ning jätkab jõudsat arengut.