Müügikoordinaator VIP4

DZINGEL AS

Tööpakkumise number

579671

Töö kirjeldus

Hotelli müügiosakond otsib töökat ja vastutustundlikku müügikoordinaatorit
kelle töökohustusteks on:
• Hotelliteenuste ja toodete müük
• Telefoniteenindus ja klienditeenindus
• Hinnapakkumiste koostamine ja päringutele vastamine
• Individuaal-ja grupitellimuste sisestamine programmi (HotSoft)
• Müügiarvete väljastamine
• Vajadusel osalema konverentsiteenuste müügitöös
• Erinevad jooksvad ülesanded
• Info edastamine teistele osakondadele

Nõudmised kandidaadile

• Väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus
• Hea arvutikasutamise oskus
• Hea suhtlus- ja eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas
• Orienteeritus kliendikesksele teenindusele
• Usaldusväärsus, lojaalsus
• Esinduslikkus, täpsus, korrektsus
• Ettevõtlikus, iseseisvus

Kasuks tuleb:
• Eelnev töökogemus hotellinduses
• Erialane haridus (hotellinduse või turismivaldkonnas)
• Soome keele oskus
• Positiivsus, aktiivsus

Ettevõte pakub

• Tööks vajalik väljaõpe kohapeal
• Kaasaegset töökeskkonda
• Sõbralikku kollektiivi
• Mitmekülgset, huvitavat ja iseseisvat tööd
• Ettevõttesiseseid soodustusi
• Ühised üritused kollektiiviga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2019
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2019
Soovin kandideerida

Müügikoordinaator

DZINGEL AS

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran aitab päeva alustada rikkaliku hommikubuffeega, kus meelepärast leiab endale igaüks. Lõunal ja õhtul on võimalik einestada euroopallike mõjutustega buffee lauas. Dzingel kohvik asub hotelli II korrusel ning serveerib värskeid pirukaid ja saiakesi, kergemaid eineid ja suupisteid.

Vaatan ettevõtte profiili