Värsked tööpakkumised

Müügikoordinaator (Rocca al Mare keskus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456311

Tööpakkumise number

456311

Töö kirjeldus

Otsime oma Rocca Al Mare poe meeskonda rõõmsameelset kaupluse müügikoordinaatorit!

Peamised tööülesanded on:
-klientidega suhtlemine ning osalemine müügitöös;
-aktiivse ja kvaliteetse klienditeeninduse tagamine;
-kaupade väljapanek ja väljapaneku süstematiseerimine
-ostuarvete sisestamine
-E-poe tellimuste koordineerimine
-Inventuurid

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt oodatakse:

-Töökogemus jaekaubanduses;
-hea suhtlemisoskus;
-hea eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil;
-kiire õppimisvõime;
-kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse.
-Julgust suhelda
-Sõbralikku ja kompetentset klienditeenindust
-Aktiivset müüki
-Rõõmsat ellusuhtumist, aktiivsust
-Oskust üksinda töötada

-Peale selle peaksid meeldima väikesed lapsed ning meeldima suhelda erinevate inimestega.

-Tahet olla oma ala parim!

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

-Kindlasti tööle väärilist palka! Põhipalgale lisaks on meil ka müügipreemia, vastavalt müügitulemusele kuu lõikes
-Meil on väga kaasaegne ja mugav töökeskkond
-Firmasisest arenguvõimalust
-Noort ja rõõmsameelset meeskonda

-Väljaõpet
-Huvitavat ja mitmekülgset tööd kindlate väärtustega kiiresti arenevas ettevõttes
-Meeldivat töökeskkonda ja firmasoodustusi
-Toredaid ja toetavaid kolleege

-Tööd graafiku alusel E-P 10-21

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2017

Riided ja kodusisustus Skandinaavia stiili armastajatele!

Scandikidsist leiab riideid milles on hea ja mõnus liikuda, mängida, areneda...

Meie eesmärk on pakkuda vaid parimat - seda nii kaubavalikus, kui ka klienditeeninduses!

www.scandikids.ee