Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant VILJANDISSE

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183208

Tööpakkumise number

183208

Töö kirjeldus

• Sa tutvustad klientidele Tele2 teenuseid ja tooteid
• Sa selgitad välja klientide vajadused ja pakud neile parimat lahendust
• Sa sõlmid kliendilepinguid
• Sa oled klientidele toeks ja vajadusel nõustad neid teenuste ja toodete kasutamisel

Nõudmised kandidaadile

• Sul on vähemalt keskharidus
• Sulle meeldib töötada meeskonnas
• Sa tahad pakkuda parimat teenindust
• Sa oled valmis teenindama nii eesti kui ka vene keeles ning saad hakkama inglise keelega

Lisaks oled Sa positiivse ellusuhtumisega, avatud ja ettevõtlik ning naudid suhtlemist.

Pakume huvitavat ja pingelist tööd meeldivas töökeskkonnas, toredaid kolleege ja arvestatavat motivatsioonipaketti. Töötasu üheks osaks on tulemustasu müügist.

Lisainfo

Töökoht on määratud ajaks - lapsehoolduspuhkusele jääva töötaja asendamiseks.
Pane ennast proovile - see on Sulle põnev väljakutse.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
9. september 2009
Kuulutus sisestati:
27. august 2009

Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mille eesmärk on pakkuda parima hinnaga kvaliteetseid mobiilsideteenuseid nii era-kui äriklientidele.

Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

  • paindlikkus - kuulame oma kliente ja reageerime nende vajadustest lähtuvalt
  • avatus - jagame omavahel rahvusvahelisi kogemusi ning anname otsekoheseid vastuseid
  • kuluteadlikkus - suhtume lugupidavalt nii enda kui klientide rahakotti
  • kvaliteet - kvaliteet kõigis tegevustes
  • väljakutsete esitame - endale kõrgete eesmärkide seadmine
  • tegutsemine - oleme initsiatiivikas ja julged

    Lisainformatsioon Internetist: http://www.tele2.ee .