Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35024

Müügikonsultant - Venemaa

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö ja kontaktide leindmine Venemaal
Parimate trükilahenduste leidmine ja väljapakkumine
Hinnakalkulatsioonide tegemine ja projekti juhtimine kuni valmis trükis on jõudnud kliendini
Messidel osalemine

Ootused kandidaadile

Ootame sinult eelnevat kogemust ja teadmisi müügitööst
Tahet just müügivaldkonnas edasi areneda
Vene keele väga head oskust
Kasuks tulevad kogemused ja kontaktid Vene turul
Elementaarset arvustikasutamise oskust

Ettevõte pakub

Pakume valdkonnaalast koolitust
Arenguvõimalusi firma siseselt ja head müügialast koolitust
Väga head ja motiveerivat palka
Meeldivat ja professionaalset meeskonda

Tööpakkumise number
#35024