Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56329

Müügikonsultant värvikauplusesse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügikonsultandi töö eesmärgiks on klientide teenindamine kaupluses. Värvide ja viimistlusmaterjalide müük toimub läbi klientide nõustamise ning kiire ja korrektse teenindamise

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame iseseisvat töö oskust ja tahet olla väga hea klienditeenindaja. Vajalik on väga hea müügitöö kogemus ning vajalik on viimistlusmaterjalide tundmine.
Eriti oodatud on ehitusalase (siseviimistlus) töökogemusega kandidaadid.

Töö on sobilik mehele, sest tõsta tuleb raskeid värvinõusid!

Ettevõte pakub

  • Tööks vajalikku koolitust
  • Stabiilset ja tasuvat tööd
  • Nooruslikku meeskonda
  • Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Püsiv ja mõnus meeskond on üks meie olulisemaid väärtusi.
Me eelistame tööle võtta mittesuitsetajat - meie firmas ei suitsetata.
Tartu kauplus on avatud E - R 8.00 - 18.00 ja L 9.00 - 15.00.
Katseaja palk on seotud töötaja kvalifikatsiooniga.

Tööpakkumise number
#56329