https://www.cvkeskus.ee/434882

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant Valgas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434882

Tööpakkumise number

434882

Töö kirjeldus

Otsime oma Valga müügitiimi jaoks uusi müügikonsultante, kelle igapäevatöö on müüa eraisikutele telefoni teel erinevaid Eestis tuntud tooteid ja teenuseid. Sinna juurde kuulub ka klientide meeldiv ja professionaalne nõustamine. Töö toimub kontoris ja helistamisi teostatakse arvuti vahendusel.

Kui otsid tööd, mis annab lisaks teenimise võimalusele ka eluks vajalikke kogemusi ning oskusi, siis tule ja pane ennast proovile müügis! Müük on hea viis kuidas tundma õppida erinevaid inimesi ning olema osav igas vestlusringis.
Müügi kaudu arendame endas argumenteerimisoskust, väljendusoskust, julgust ning palju muid läbilöömiseks vajalikke omadusi. Kui oled inimene, kes mõtleb ette pisut rohkem, kui nädalavahetus, siis ootame sind meile!


Nõudmised kandidaadile

- Sa ei pelga inimestele helistamist ja kontakti loomist;
- Oled kiire taibuga, aktiivne ja osav suhtleja;
- Sul on positiivne enesehinnang;
- Oled hea kuulaja ja Sinus peitub võistleja hing;
- Pead kinni kokkulepetest, oled kohusetundlik ja tead mis on distsipliin;
- Sul on hea diktsioon ja selge eneseväljendusoskus!


Ettevõte pakub

Meil on töö, mida saab teha väga paindliku töögraafikuga, ühildada ilusa suve, väikeste laste või trennide ja miks mitte ka kooliga.

Pakume oma töötajatele tõhusaid müügi- ja tootekoolitusi. Anname endast kõik, et tööst huvitatu saaks müügi alal väga heaks. Pakume hästi paindlikku töögraafikut ja just igaühele sobilikku töökoormust. Võimalik on töötada nii hommiku- kui ka õhtupoole. Teenimisvõimalus sõltub ainult inimesest endast, sest töötasu makstakse vastavalt müügitulemustele.


Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. september 2016
Kuulutus sisestati:
8. august 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Kontaktikeskus OÜ on tegus ettevõte, mis on pidevas muutuses ja laienemises. Tegeleme igapäevaselt klientide teenindamise ja nõustamise ning oskusliku otsemüügiga telefoni teel. Täna on meie meeskonnas üle 200 tegija ja kontorid on Tallinnas, Tartus, Jõhvis, Haapsalus, Paides, Põlvas, Võrus, Viljandis, Valgas ja Pärnus.