Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669147

Müügikonsultant (trükikoda)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 23. september 2020
Kuulutus aegub: 6. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Tulevase müügikonsultandi ülesnnateks saavad olema:

  • trükiteenuste aktiivne otsemüük äriklientidele
  • uute kliendisuhete loomine ning olemasolevate hoidmine
  • hinnapakkumiste koostamine ja esitlemine klientidele
  • osalemine kliendikohtumistel, mis hõlmab nii aktiivset kui ka müügitoetuse pakkumist
  • ladusa infovahetuse tagamine ja müügitehingute haldamine CRM- keskkonnas

Ootused kandidaadile

LemonPrinti AKTIIVNE MÜÜGIKONSULTANT on inimene, kes:

  • oskab luua kontakti lihtsa vaevaga
  • armastab müügitööd ning on arengule orienteeritud
  • on aktiivne, avatud ja hea veenmisoskusega
  • omab edukat kogemuslugu müügitöös
  • oskab käsitleda hästi arvutit ja valdab eesti ning inglise keelt kõnes ja kirjas
  • oskab filigraanselt organiseerida enda aega ja on oma töös täpne

Ettevõte pakub

LemonPrint pakub sulle:

  • täiskohaga tööd kaasaegses tootmisettevõttes, mis omab moodsaid tootmisseadmeid
  • mitmekülgset eneseteostust ja arengut
  • konkurentsivõimelist töötasu põhipalga ja müügiboonuste näol
  • meeldivat ja sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#669147

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
23. september 2020

LemonPrint on tegutsenud üle 12 a. ja selle aja jooksul saavutanud turul kindla koha, Meie toodete valik katab mitmesugused vajadused: alates brošüüridest kuni etikettide, pakendite ja müügitoetusmaterjalideni.
Suurepärase meeskonna abil saame ellu viia klientide kõige erilisemad soovid. Trükitehnolooga on kaasaegne ja mitmekülgne ning suudame tänu sellele pakkuda kõrget kvaliteeti ja kiiret tarnet.

Vaata rohkem