Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant-teller

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123261

Tööpakkumise number

123261

Töö kirjeldus

Sul on suurepärane võimalus suhelda meie rahvusvahelistele klientidega, pakkudes neile esmaklassilist valuutavahetusteenust.

Nõudmised kandidaadile

Tulevastelt müügikonsultantidelt ootame säravaid silmi, tahet valmistada meie klientidele rõõmu, head inglise keele oskust, kasuks tuleb ka eelnev kogemus klienditeeninduses, kaubanduses või panganduses.

Omalt poolt pakume rõõmsat ja nooruslikku töökeskkonda rahvusvahelises ettevõttes, täismahus väljaõpet ja pidevat täiendõppe võimalust, karjääriteed vanemmüügikonsultandist kuni tegevjuhini. Heale tööle tasuks ka eeskujulik palk (atraktiivne põhipalk + boonused).

Lisainfo

Sooviavaldusi ootame kuni 11.oktoobrini, lisainformatsioon tel. 6667700 ja www.monex-money.com.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
11. september 2007

Monex OÜ kuulub laienevasse valuutavahetusorganisatsiooni, millel on esindused 10 riigis üle maailma. Otsime täistööajaga liikmeid teenindama meie kliente Tallinna turistiderohketesse piirkondadesse Lennujaamast Sadamani. Kui oled viisakas, õpihimuline ja alati naerusuine, ootame Sind kandideerima meie vastutulelikku, sõbralikku ja entusiastlikku meeskonda!