Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38634

Tööpakkumise number

38634

Töö kirjeldus

Müügikonsultandi tööülesanneteks on Tele2 teenuste ja toodete tutvustamine klientidele, klientide vajaduste väljaselgitamine ja neile parima lahenduse pakkumine, kliendilepingute sõlmimine ja sisestamine vastavasse programmi ning klientide nõustamine teenuste ja toodete kasutamisel.

Nõudmised kandidaadile

• on positiivse ellusuhtumisega
• soovib teenindada kliente
• on valmis meeskonnatööks
• on ettevõtlik, avatud ja arenemisvõimeline
• omab head arvuti kasutamise oskust lõppkasutaja tasemel
• valdab eesti ja vene keelt ning omab algteadmisi inglise keelest

• kasuks tuleb on eelnev kogemus müügi- ja/või teenindussfääris.

Pakume huvitavat ja pingelist tööd meeldivas töökeskkonnas, toredaid kolleege ja arvestatavat motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Müügikonsultanti otsime Tallinnasse, Tartusse ja Pärnusse.

Töölepingud sõlmime määratud ajaks äraoleva töötaja (lapsehoolduspuhkusel) tööle asumiseni.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2004

Tele2 on Eestis esimene telekommunikatsiooniettevõte, mis pakub ühtse kaubamärgi all mobiil- ja tavatelefoni ning internetiteenuseid. Tele2 omanikuks on USA Nasdaq ja Rootsi Stockholmi börsidel noteeritud Tele2 AB, mis pakub erinevaid telekommunikatsiooniteenuseid 25 miljonile kliendile 24 riigis.

Tele2 eesmärgiks on pakkuda soodsaid ja lihtsalt kasutatavaid telekommunikatsiooniteenuseid.

Tele2 tegevuse märksõnadeks on:

Paindlikkus. Kuulame oma kliente ja reageerime nende vajadustest lähtuvalt.

Avatus. Jagame omavahel rahvusvahelisi kogemusi, anname otsekoheseid vastuseid.

Kuluteadlikkus. Suhtume lugupidavalt nii enda kui meie klientide rahakotti.