Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328702

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on aastast 2002 Eestis satelliit-digitelevisiooni teenust pakkuv VIASAT AS.
Otsime müügikonsultante, kelle tööülesandeks on aktiivne VIASAT´i toodete ja teenuste tutvustamine ja müük kaubanduskeskustes, messidel ja laatadel.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind liituma VIASAT´i rõõmsameelsesse ja nooruslikku müügimeeskonda, kui Sa oled:
* positiivne, usud endasse ja VIASAT´i toodetesse
* julge silmavaatega, hea suhtleja ja räägid väga heal tasemel eesti keelt
* Sulle meeldib õppida ja areneda koos meeskonnaga

Pakume Sulle põnevat väljaõpet, kollektiivi toetust ja abi töös,
Töötasu, mis koosneb tunnitasust, müügiboonustest.

Tööpakkumise number
#328702

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem