Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295524

Müügikonsultant Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müügitöö kaupluses
  • klientide nõustamine ja teenindamine: kaupade tutvustamine, soovitamine ja pakkumine
  • toodete väljapanemine, mööbli kokkupanek
  • reklaamkampaaniate läbiviimine
  • igapäevase aruandluse koostamine
  • kauba vastuvõtt
  • kauba väljastamine

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sa oled aktiivne ja ambitsioonikas, armastad väljakutseid ning väärtustad eneseteostust, omad positiivset kogemust müügivallas ning suhtled
vabalt nii eesti kui ka vene keeles.

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet
  • Asendamatut müügitöö kogemust
  • Motiveerivat palgasüsteemi (põhipalk + tulemustasu)
  • Meeldivat kollektiivi.
  • Paindlikku töögraafikut
  • Firmasiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#295524

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 600 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2013

Masku on 1983. aastal asutatud Soome juhtiv mööblimüügikett, millel on ligikaudu 60 kauplust Soomes ning lisaks poed Tallinnas, Tartus, Stockholmis ja Norrköpingis.

Vaata rohkem