Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #652904

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on kogu müügiprotsessi juhtimine alates uute klientide otsimisest kuni läbirääkimiste pidamise ja lepingute sõlmimiseni. Samuti oled Sa esmane kontaktisik olemasolevatele klientidele ja koostööpartneritele, et luua pikaajalised ja võimalusterohked suhted. Seda kõike saad Sa teha meeskonnas, kus on eneseareng ja tulemuste saavutamine kõrgelt hinnatud.

Nõudmised kandidaadile

Ootame just Sind, kui:

  • Sul on tugev töötahe ja- eetika ning sa oled oma töös korrektne
  • Sa ei karda läbirääkimisi ning suudad läheneda loovalt oma tööülesannetele
  • Oled positiivse ellusuhtumisega, taiplik ja aktiivne
  • Soovid ennast arendada ja panna alus enda karjäärile müügivaldkonnas

Eesti Metsameister OÜ-s ei hakka sul kunagi igav! Töö on mitmekesine, põnev ja täis väljakutseid. Paneme suurt rõhku iga meeskonnaliikme arengule läbi põhjaliku väljaõppe, praktiliste täiendkoolituste ja mentorlusprogrammi kaudu. Pakume suurepäraseid karjäärivõimalusi ja väga motiveerivat töötasu heade töötulemuste eest. Et saada edukaks, anna endale võimalus õppida oma ala parimatelt!

Tööpakkumise number
#652904

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem