Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270816

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine ja teenindamine parimal viisil, mööblitellimuste vastuvõtmine, vormistamine ja edastamine. Kauba paigutamine müügisaalis ja väljastamine klientidele.

Ootused kandidaadile

Töökogemuse puudumine mööblivaldkonnas ei ole takistuseks. Valdkonnaspetsiifiliste teadmiste osas võimaldame kohapealset väljaõpet. Kandideerimise olulisimateks eeldusteks on huvi teenindusvaldkonna vastu ja eelnev müügitöö kogemus
hea eneseväljendusoskus
hea läbirääkimisoskus
hea suhtlemisoskus
kohusetundlikkus

Pakume mitmekülgset tööd, huvitavat valdkonda, häid töötingimusi, sõbralikku ja toetavat meeskonda ning eneseteostusevõimalust. Motiveerivat tasustamissüsteemi.
Hindame pikaajalist töösuhet.

Lisainfo

Kasuks tuleb hea arvuti kasutamise oskus

Tööpakkumise number
#270816