Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 95537

Tööpakkumise number

95537

Töö kirjeldus

  • Kontoritehnika, -hooldusteenuste ja lisatarvikute müük;
  • Suhtlemine olemasolevate klientidega ja uute klientide leidmine;
  • Aktiivne kliendikülastus, kliendi vajaduste selgitamine, müügipakkumiste tegemine;
  • Osalemine ettevõtte reklaamikampaaniates ning nende tutvustamises;
  • Müügitegevuse planeerimine ja arendamine, müügianalüüsi teostamine

Nõudmised kandidaadile

  • Sul on vähemalt keskharidus;
  • Omad praktilist müügitöö kogemust
  • Oled hea esinemisvõimega;
  • Oskad kasutada programme Word, Excel, Outlook;
  • Sul on B-kategooria autojuhi load;
  • Oled ettevõtlik inimene, mitmekülgne, väljakutseid ning arenguvõimalusi pakkuv töö on see, mida Sa hetkel otsid.
  • Omad korrektset välimust ja käitumist

  • Huvitavat ning mitmekülgset eneseteostust võimaldavat tööd;
  • Kaasaegseid töötingimusi asukohaga Tartu kesklinnas
  • Meeldivat, nooruslikku ja professionaalset meeskonda ning tuge eduka müügitöö ja kliendihalduse teostamisel;
  • Põhjalikku väljaõpet ettevõtte tegevusvaldkonna ja kasutatavate meetodite alal;
  • Osalemist regulaarsetel suve- ja talvepäevadel ning teistel firmaüritustel
  • Konkurentsivõimelist töötasu, millele lisanduvad boonused, ametiauto kasutamise võimalus ning mobiiltelefonilimiit.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. märts 2007
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2007

Rapo AS on nüüdseks juba 15 aastat tegutsenud kontoritehnika müügi-, hooldus- ja remondiettevõte. Pakume kõiki kontorilahendusteks vajalikke teenuseid ja tooteid alates seadmete ning süsteemide hooldamisest lõpetades kulumaterjalide tarnimisega. Tähtsamad esindatavad kaubamärgid: Kyocera, HP, Samsung, Epson, Canon.