Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 377316

Tööpakkumise number

377316

Töö kirjeldus

Tule meile tööle kui sulle sobib:

  • olla hommikul värskena hubases mööblisalongis
  • vaiksematel hetkedel leida chillimise asemele asjalikku iseseisvat tegevust
  • olla abiks mööbli kokkupanekul, tõstmisel ja paigutamisel
  • koostada vastupandamatult häid pakkumisi ja tegeleda tellimustega
  • naeratada siiralt ka nendele klientidele kes pole parimas tujus
  • ajada näpuga järge tellimustes ja arvetes
  • olla täpne ja korrektne tellimuste vormistamisel

Nõudmised kandidaadile

Ootame sinult:

  • väärt kogemusi müügi- ja/või klienditeeninduse alal
  • oskust kasutada lihtsamaid tööriistu mööbli kokkupanekul
  • valmisolekut ja võimet vajadusel mööbli tõstmiseks ja komplekteerimiseks
  • julgust, tegutsemisindu ja esinduslikku olemist
  • eesti keele väga head valdamist kõnes ja kirjas
  • armastust ja oskust iseseisvalt töötada
  • väga head arvuti kasutamise oskust
  • sobivust viibida vajadusel töölähetustel Tallinnas

Eeliseid annab:
  • eelnev töökogemus müügi alal
  • vene ja inglise keele oskus
  • valmisolek ja oskus kliendihaldusprogrammide kasutamiseks ja halduseks
  • kujundus- ja joonestusprogrammide oskus

  • võimalust kaasa rääkida areneva sisustusettevõtte tegevuses
  • vahvat kollektiivi ja õdusat töökeskkonda
  • võimalust soovi korral töötada osalise tööajaga

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
5. mai 2015
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2015
Brutopalk:
800.00 - 1500.00 €/kuu

ORIENS OÜ on tammepuidust kvaliteetmööbli disainimise, tootmise ja müügiga tegelev rahvusvaheline ettevõte. Meil on sisustussalongid eestis ja soomes.
Lisaks tammepuidust mööblile, pakume laia valikut meie pakutava mööbliga hästi kokkusobivaid sisustustooteid Euroopast. ORIENS OÜ on asutatud 2006. aastal.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele naturaalsleid ja kvaliteetseid tooteid ning kõrgetasemelist personaalset klienditeenindust.