Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341965

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soovime, et oled aktiivne ja hea suhtleja, tahad igapäevaselt tegeleda müügitööga.

Meie juures on Sinu ülesanneteks:
- tegeleda aktiivselt klientidega,
- vormistada tellimusi,
- võtta vastu ja paigutada välja kaupa,
- osaleda inventuurides.

Ootused kandidaadile

Tööks on vajalikud:
- oskused ja teadmised aktiivsest müügist,
- teadmised ja kogemused kaasaegse foto- ja digitehnika alal,
- teadmised arvutitest ja nutiseadmetest,
- hea suhtlemisoskus,
- hea pingetaluvus.

Kindlasti aitab õnnestumisele kaasa varasem töökogemus foto- ja arvutitehnika kaupu müüvas ettevõttes ja inglise ning vene keele oskus suhtlustasandil.

Palun too CV-s välja enda kokkupuude fotograafiaga.

Heale töötajale pakume õiglast tasu, ettevõttesiseseid soodustusi, rohkeid arenguvõimalusi fotograafia ja
digitehnika valdkonnas ning huvitavat ja dünaamilist tööd moodsas töökeskkonnas.

Tööpakkumise number
#341965

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
9. mai 2014

Photopoint on Eesti parim foto- ja digitehnika kaupluste kett. Oleme tegutsenud alates aastast 1992 ning tänaseks oleme midagi palju enamat kui lihtsalt fotopood. Lisaks Photopointi kauplustele hoolitseb Nordic Digital AS Eestis selliste tipp-brändide hea käekäigu eest nagu Pentax, Tamron, Manfrotto, National Geographic (fotovarustus) Panasonic Batteries ja paljud teised.

Meie kasvav kollektiiv vajab alati häid töötajaid ning hetkel otsime:

Vaata rohkem