Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57209

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müük Tartu äsjavalminud müügikeskuses
  • Pakkumiste koostamine kaupluse nomenklatuuri osas
  • Seadmete müügieelne töökorda seadmine kaupluses
  • Seadmete häälestus ja garantiiremont kliendi juures

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus puidutöötlemise või mehhaanika alal või erialane haridus
  • Inglise või saksa ja vene keele oskus
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

  • Pingelist tööd meeldivas töökeskkonnas
  • Palka vastavalt töötulemustele
  • Väljaõppe ja enesetäiendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#57209