Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42924

Tööpakkumise number

42924

Töö kirjeldus

- Klientidele Ekspreskataloogide AS poolt pakutavate toodete tutvustamine ja aktiivne müük
- Kliendiepingute sõlmimine
- Olemasolevate kliendisuhete arendamine ja hoidmine

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt keskharidus
- Valmisolek teenida keskmisest rohkem
- Järjkindel
- Aktiivne
- Läbirääkimisoskusega
- Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

- huvitavat ja arendavat tööd
- toote- ja müügikoolitusi
- töötasu, mis koosneb põhipalgast ja tulemustasust
- sõbralikke ja abivalmis töökaaslasi
- toredaid üritusi ning rõõmsameelset õhkkonda

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus (valdkond pole oluline)

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
28. märts 2005

Ekspresskataloogide AS tegutseb infomeedia turul alates 1996 aastast, andes välja kataloogi "Eesti Ettevõtted" ning 10 piirkondlikku telefoniraamatut. Oma teenuseid pakume ka internetikataloogis www.ee.ee ning infotelefonil 1184.
Ekspresskataloogide müügiosakond tegeleb kliendilepingute sõlmimisega ülalnimetatud toodetesse.
Ootame meie Tartu kontorisse aktiivset, rõõmsameelset ja järjekindlat müügikonsultanti.