Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 150383

Tööpakkumise number

150383

Töö kirjeldus

• Uue kasutatud autode müügikontseptsiooni väljatöötamine koostöös juhtkonnaga
• Kasutatud sõidukite sisseost ja müük klientidele
• Kliendiandmebaasi haldamine ja täiendamine
• Pakkumiste esitamine klientidele

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev müügitöö kogemus
• Vähemalt keskhariduse olemasolu
• Eesti ja vene keele oskus väga heal tasemel
• Hea arvuti kasutamise oskus
• Hea koostöö- ja suhtlemisoskus
• Väga hea eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus
• B-kat. juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

• Uue müügikontseptsiooni väljatöötamisel osalemist
• Huvitavat ning väljakutseid pakkuvat tööd
• Väga head, tulemusest sõltuvat, töötasu
• Arenemisvõimalusi
• Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi
• Tööalast täiendkoolitust
• Kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2008
Kuulutus sisestati:
7. mai 2008

Autospirit AS on Chevrolet, Nissani ja Subaru esindusõigusi omav ettevõte. Meie esindused asuvad Tallinnas Ehitajate tee 122 ja Tartus Turu 47. Lisaks uute sõidukite müügile, hooldusele ning remondile tegeleme ka kasutatud sõidukite müügiga.
Seoses kasutatud autode uue müügikontseptsiooni (G2 – sertifitseeritud kasutatud autod) kasutusele võtmisega ning ettevõtte tegevuse laiendamisega pakume tööd meie meeskonnas järgnevale ametikohale