Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671172
Kaugtöö võimalus

Müügikonsultant

Tartu, Tartumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Tartu linnas, Ropkamõisa kompleksis tegutsev AS Dentes laiendab oma tegevust uue elamisväärse elukeskkonna rajamisega Tartumaale, Amme jõega piirnevale maa-alale.

Sinu tööülesandeks on

  • leida üles erinevad sihtgrupid, kes on huvitatud kogukonna kujunemisest maapiirkonnas
  • müügilepingute läbirääkimised ja ettevalmistamine
  • kodulehe arendamine koostöös kodulehe loojaga, hiljem haldamine

Ootused kandidaadile

  • Kinnisvaravaldkond on Sinu kirg

  • Sul on aktiivse müügitöö kogemus

  • Teadmised ja oskused digiturundusest ning sotsiaalmeedia haldamisest

  • Heal tasemel eesti keel ja oskus koostada erinevaid tekste

  • Hea suhtlemis-, eneseväljendus- ja läbirääkimisoskusega, aktiivne ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

  • põnevat ja vaheldusrikast tööd
  • osalist ja paindlikku tööaega, kaugtöö võimalust
  • Põhipalka ja tulemustasu
  • vajadusel ametikorter Amme Pargis

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 02.11.2020.

Tööpakkumise number
#671172

Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
2. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem