Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222272

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügikonsultandi ülesanneteks on:

  • Toodete ja teenuste tutvustamine kaubanduspindadel
  • Liitumislepingute sõlmimine
  • Klientide nõustamine
  • Müügiaruandluse vormistamine

Ootused kandidaadile

Sa oled edukas kandidaat kui:

  • Soovid teha müügitööd
  • Valdad eesti keelt nii kõnes kui kirjas

Kasuks tuleb:
  • Varasem müügitöö kogemus
  • Isikliku sõiduauto kasutamise võimalus
  • Vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

  • Võimalust töötada endale sobival ajal
  • Konkurentsivõimelist tasu
  • Müügialast koolitust

Tööpakkumise number
#222272

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
16. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
16. märts 2011

AM Reference OÜ tegeleb aktiivmüügi teenuse pakkumisega kaubanduspindadel.
Seni oleme tutvustanud ja pakkunud läbi konsultatsiooni järgmiseid kaubamärke: Äripäev, Imeline teadus, Eesti Ekspress, Tele2 ning LHV II pensionisammas.

Oleme alustamas Tele2 mobiilse interneti tutvustamise ja müügiga kaubanduspindadel ning sellega seoses otsime oma meeskonda aktiivseid müügiinimesi.

Vaata rohkem