MÜÜGIKONSULTANT Tartu Tasku salongi
Tööpakkumise number #735538

1
LUPREE AS / EAGLE VISION
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kui oled rõõmsameelne ja hea suhtleja ning soovid aidata klientidel silmad tervena ja välimuse stiilsena hoida, siis tule kandideeri Eagle Visioni Tartu Tasku optikasalongi müügikonsultandiks.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • väga head suhtlemisoskust
  • soovi ja valmisolekut pakkuda parimat klienditeenindust
  • väga head eesti keele oskust ja mõne võõrkeele (vene, soome, inglise) oskust suhtlustasandil
  • huvi õppida ja omandada uusi oskusi
  • täpsust ja kohusetundlikkust
  • kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • mitmekesist tööd
  • toetavat ja sõbralikku kollektiivi
  • tööalast väljaõpet ja täienduskoolitusi
  • motiveerivat töötasu
  • ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#735538

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2021
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2021
MÜÜGIKONSULTANT Tartu Tasku salongi MÜÜGIKONSULTANT Tartu Tasku salongi

Eagle Visioni optikasalongide ketti kuulub 7 kauplust üle kogu Eesti. Omame üle 20-aastast kogemust Eesti optikaturul ning oleme võitnud klientide usalduse pakkudes neile professionaalset ja sõbralikku teenindust ning kvaliteetset kaupa.

Vaata rohkem