Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244804

Müügikonsultant (Tartu)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte toodangu ja teenuste müük
Uute kliendisuhete loomine ja haldamine
Hinnapakkumiste koostamine ja tellimuste vormistamine

Ootused kandidaadile

Hea tehniline taip
Töös täpne ja korrektne
Oskus ja tahe hoida häid kliendi- ja töösuhteid
Hea võõrkeelte oskus (vene, inglise soome)
Juhilubade olemasolu
Kasuks tuleb ehituse või tehnoloogiaalane eriharidus

Ettevõte pakub

Stabiilset ja huvitavat tööd
Tugevat ja toetavat meeskonda
Koolitust ja väljaõpet
Konkurentsivõimelist töötasu (põhipalk ja tulemustasu)

Tööpakkumise number
#244804