Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61737

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • telefoni teel ühenduse võtmine ettevõtetega Soomes ja Suurbritannias;
  • müügipakkumiste tegemine ja lepingute sõlmimine;
  • aktiivne suhtlus klientidega;
  • kliendisuhete loomine ja hoidmine.

Ootused kandidaadile

Me soovime, et sa:

  • oled julge suhtleja;
  • valdad inglise või soome keelt nii kõnes kui kirjas;
  • oled positiivse ellusuhtumisega;
  • soovid õppida ja areneda koos meeskonnaga.

Ettevõte pakub

  • püsivat tööd arenevas ja perspektiivikas ettevõttes;
  • erialast koolitust;
  • huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd vahvas meeskonnas;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • põhi- ja tulemuspalka.

Tööpakkumise number
#61737