Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27024

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastavatud uus Saabi Keskus otsib oma meeskonda kogenud müügikonsultanti.

Ootused kandidaadile

- Vanuses 25-40 aastat
- Ärikliendile müügitöö kogemusega
- Arengule ja tulemusele orienteeritud
- Õppimisvõime ja –tahtega
- Väga hea suhtlemise ja läbirääkimise oskusega
- Täpne ja tähelepanelik
- Hea stressitaluvusega
- Valdab eesti keelt kõnes ja kirjas, inglise ja vene keelt
suhtluskeelena ning inglise keelt erialase kirjandusega töötamiseks
- Arvutioskus: MS Word, Excel
- Juhiluba, head sõiduoskused
- Läbitud müügi- ja suhtlemiskoolitused

Ettevõte pakub

- Eeskujulikke töötingimusi vastavatud müügikeskuses
- Töötamist tuntud kaubamärgiga Saab
- Võimalust õppida ja areneda tunnustatud
müügiprofessionaaliks
- Tasu vastavalt isiklikule panusele

Tööpakkumise number
#27024