Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61394

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügikonsultandi peamiseks tööülesandeks on klientide teenindamine müügisaalis läbi asjatundliku nõustamise ja kiire teeninduse, mille all peame silmas kliendi kaubavajaduste väljaselgitamist, nõustamist toodete osas, parimate lahenduste pakkumist ja klientidega edasise koostöö arendamist.

Ootused kandidaadile

  • tahet olla väga hea klienditeenindaja,
  • avatud ja paindlikku suhtlemisoskust,
  • meeskonnatöö kogemust ja iseseisvalt töötamise oskust,
  • head eesti keele oskust ja vene keele oskust suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • suhtlemisrohket tööd,
  • firmasiseseid arenguvõimalusi,
  • noort ja energilist kollektiivi,
  • väikesele firmale omast töötajatest hoolimist ja peretunnet,
  • stabiilset töökeskkonda,
  • häid töötingimusi kaasaegse kaupluse näol,
  • pikaajalist töösuhet,
  • erialast koolitust.

Lisainfo

Tallinna Peterburi tee kauplus on avatud E–R 8–19 ja L 10-17.

Tööpakkumise number
#61394