Müügikonsultant

TYCOON OÜ

Tööpakkumise number

566579

Töö kirjeldus

- Aadressil Võistluse 6 asuva Elumaakvartali presentatsioon müügiosakonna poolt väljatöötatud skriptide raames
- Kohustuslik ohutustehnika tutvustamine kliendile ehitusobjektil ning ehitusplatsil viibimiseks vajalike dokumentide allkirjastamine
- Klientide saatmine ehitusobjektil ning nende poolt ohutustehnika nõudmiste täitmise jälgimine
- Küsimustiku täitmine seoses iga kliendiga , andmete sissekandmine AMO CRM
- Klientide vastuvõtmine showroomis, puhtuse,korra ning kõike muu vajaliku tagamine igapäevaseks tööks.
- Igapäevane klientide vastuvõtt, taotluste vormistamine ja nende jagamine õigete müügiosakonna poolt määratud isikute vahel.
- Internetis kuulutuste avaldamine, turundusosakonna jaoks vajaliku info kogumine, aruannete koostamine
-Turundusosakonna abistamine reklaamaktsioonide läbiviimisel, töövõtjatega suhtlemisel, lepingute ettavalmistamisel, hangete korraldamisel, võrdlustabelite koostamisel ja lepingute tähtaegade jälgimisel.
- Ürituste korraldamine objektil müügiosakonna korraldusel ning ohutustehnika täitmisega.

- Презентация жилого комплекса на Võistluse 6, в рамках разработанных отделом продаж скриптов
- Обязательное ознакомление клиента с техникой безопасности на строительной площадке и подписание с ним необходимых для посещения документов
- Сопровождение клиентов на стройке и соблюдение техники безопасности, наблюдение за осуществлением на стройке техники безопасности клиентами
- Заполнение опросника по каждому клиенту, внесение данных в AMO CRM
- Прием клиентов в шоуруме, поддержание чистоты и порядка, обеспечение офиса продаж необходимыми напитками, водой, мерчандайзингом
- Ежедневный прием и оформление заявок клиентов, их распределение между установленными отделом продаж лицами
- Размещение обьявлений в интернет среде, сбор необходимой для отдела маркетинга информации, составление отчетов
- Помощь отделу продаж в организации рекламных акций, общение с субподрядчиками, подготовка договоров, организация тендеров, составление сравнительных табличек, отслеживание сроков договоров.
- Организация мероприятий на участке по распоряжению отдела продаж, с соблюдением необходимой техникой безопасности.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised:
- Väga hea arvutioskus
- Eesti,vene ja inglise keele oskus heal tasemel nii kõnes, kui kirjas
- Hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
- Täpsus, iseseisvus, pingetaluvus
- Kohusetundlikkus ja korrektsus

Peamine ülesanne:
- Kliendi vajaduse mõistmine ning sobiva lahenduse pakkumine
- Aktiivne ettevõtte müügitulemustesse panustamine

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus müügiskretäri või müügikonsultandi ametikohal kinnisvara valdkonnas.

Обязательные требования:
- владение компьютера на уровне опытного пользователя
- знание эстонского, английского и русского языка на хорошем уровне
- Отличные коммуникационные навыки
- Точность, самостоятельность и стрессоустойчивость.
- Ответственность и инциативность.

Главная задача:
Понимание потребностей клиента и нахождение подходящего решения.
Активный вклад в поцесс продаж для достижения высоких результатов.

Желательные требования:
Предыдйщий опыт работы на должности консультанта по продажам в сфере недвижимости.

Ettevõte pakub

Tähtajatu tööleping
Stabiilset tööd
Konkurentsivõimelist töötasu

Бессрочный трудовой договор
Стабильную работу
Конкурентоспособную заработную плату

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
8. november 2018
Brutopalk:
Alates 1300 EUR kuus
Soovin kandideerida

TYCOON OÜ

Ettevõte Tycoon tegeleb kinnisvara arenduse ja ehitusega. Detsembris 2019 valmib Tycoon OÜ suurim ehitusobjekt Tallinnas elamukvartal Kalevi Panorama. Ettevõttest ja objektist lähemalt www.kalevipanorama.ee

Vaatan ettevõtte profiili