Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235305

Tööpakkumise number

235305

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööks on:
• igapäevane suhtlemine klientidega
• aktiivne müük
• arvete ja saatelehtede vormistamine
Oled kogu aeg hingega asja juures ja rehvivahetushooajal oled valmis ka ületunde tegema.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa ei heitu tagasilöökidest müügitöös, vaid teed omad järeldused ja proovid ikka ja jälle uuesti, siis oledki Sina see, keda me otsime. Ära heitu sellest, kui Sa rehvidest just palju ei tea – see kõik on õpitav, aga alljärgnevad omadused võiksid Sul juba tööle asudes olemas olla:
• hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
• otsustus-, algatus- ja analüüsivõime
• eesti ja vene keele oskus
• arvuti kasutamise oskus

Omalt poolt pakume Sulle mitmekesist, huvitavat ja pingelist tööd, kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid, motiveerivat töötasu ja arenemisvõimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2011
Kuulutus sisestati:
18. august 2011

VIANOR (Tireman OÜ) on üks juhtivaid rehvide ning velgede jae- ja hulgimüügiga tegelevaid ettevõtteid, millel on filiaalid nii Tallinnas, Tartus, Rakveres kui ka Pärnus.