Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464757

Tööpakkumise number

464757

Töö kirjeldus

Otsime oma Tallinna ja Tartu kauplustesse nii täis- kui osaajaga MÜÜGIKONSULTANTI, kelle tööülesanneteks on:
- kauba vastuvõtmine, paigutamine müügisaali ning kaunite väljapanekute tegemine
- klientide teenindamine naeratus näol
- müügisaali ning teiste ruumide korrashoid

Nõudmised kandidaadile

The Pier, see on kirg sisustuse ja disaini vastu. Oled sobiv kandidaat, kui :
- Sul on varasem töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
- Sulle meeldib inimestega suhelda, oled omaalgatuslik, kuid samas taktitundeline ning viisakas
- Sulle meeldib sisustusvaldkond ning Sulle meeldib enda ümber ilu luua
- Sind jätkub kõikjale, oled aktiivne ning suudad vajadusel oma tähelepanu jagada
- oled aus, kohusetundlik ning korrektne
- tunned arvutit tavakasutaja tasemel
- Sa räägid ladusalt eesti keelt, kasuks tuleb ka vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume:
- toredate kolleegidega tööd kaunis ja inspireerivad kaupluses Ülemiste keskuses
- paindlikku töögraafikut (ka nädalavahetusel)
- motiveerivat töötasu (põhipalk pluss kaupluse müügitulemustest sõltuv tulemustasu)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
17. märts 2017
Brutopalk:
Alates 600 EUR kuus

HULGI- JA JAEKAUBANDUS