Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150873

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kasvavasse kollektiivi aktiivset, optimistliku eluhoiakuga dünaamilist isiksust, kelle töö sisuks on suhtlemine klientidega – tööandjatega, kes kasutavad TEMP-TEAM-i teenusi tööjõu leidmisel. Tegemist on aktiivse konsultatiivse müügiga.

Ootused kandidaadile

- Eelnev kogemus müügitööst vähemalt 2 aastat;
- Emakeel eesti keel, vene keel nii kõnes kui kirjas on plussiks, inglise või soome keel heal suhtlustasemel;
- Vajalik on MS Office’i rakendusprogrammide, Windowsi ja Interneti otsimootorite kasutamisoskus tavakasutaja tasemel.
Tööga saab kõige paremini hakkama koostöövalmis, eesmärgi- ja süsteemikindel inimene, kes teab, mida tahab ja teeb selle nimel ka tööd.

Ettevõte pakub

Täistööajaga, tähtajatu tööleping.
Tööandja poolt auto-ja telefonikompensatsioon
Fikseeritud põhipalk + müügikatte süsteemil boonustasu

Lisainfo

Tulemuslik müügitöö kogemus on kompromissitu nõudmine. Kui see nõudmine pole täidetud, palume mitte kandideerida.

Inimest antud ametikohale vajame augusti algusest.

Tööpakkumise number
#150873

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2008
Kuulutus sisestati:
7. mai 2008

TEMP-TEAM Eesti OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte, mis on osa Taani kontsernist Juhler Group. Juhler Group on üks Põhja-Euroopa juhtivamaid tööjõu vahenduse ja personaliteenusi pakkuvaid ettevõtteid. Kokku on 400 professionaalset personalispetsialisti 12 maal üle maailma, 100 eri esinduses.

Vaata rohkem