Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #735424

MÜÜGIKONSULTANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab olema laialt tuntud brändide nagu HYTERA, MOTOROLA, REOLINK jne toodete ja teenuste müük nii olemasolevatele klientidele, kui ka uute koostööpartnerite leidmine.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus müügivaldkonnas

  • hea eesti ning suhtlustasemel inglise keele oskus, kasuks tuleb vene keele oskus

  • oled oma töös iseseisev, kohusetundlik ning oled eesmärgile pühendunud

  • Sul on huvi elektroonika- ja telekommunikatsiooni valdkonna vastu

  • motiveerivat töötasu ja põnevaid projekte, nii era- kui riigisektoris

  • väljaõpet ja koolitusi, nii ettevõtte siseselt, kui ka tarnijate või koostööpartnerite juures

  • stabiilset ja pikaajalist töösuhet

  • kaasaegseid ja kvaliteetseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#735424

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2021
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2021

CV keskuse kliendiks on ligi 30 aastat Eesti turul tegutsenud Tehnoturg-T Raadiosidekeskus OÜ, kelle põhitegevuseks on raadiosidesüsteemide ning valvekaamerate jae-, hulgi- ja B2B müük nii Eestis kui ka EL siseselt.

Vaata rohkem