Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190173

Tööpakkumise number

190173

Töö kirjeldus

Pakume tööd AKTIIVSETELE müügiinimestele Soome ja Rootsi sõitvate laevade kauplustes, kelle tööülesanneteks on:

  • Klientide teenindamine ja nõustamine laevade kauplustes
  • Toodete aktiivne müük
  • Kaupade väljapaneku ja müügisaali korrashoiu tagamine

Nõudmised kandidaadile

  • Vähemalt 3 aastane pidev töökogemus promootori ja/või müügikonsultandina (alkohol, kommid, vein)
  • Rahvusvahelise alkoholi ja maiustuste sortimendi tundmine
  • Orienteeritus tulemustele
  • Aktiivne ja optimistlik eluhoiak
  • Väga hea suhtlemisoskus ja esinemisjulgus
  • Aus ja kohusetundlik suhtumine oma töösse
  • Soome, eesti ja inglise keele oskus väga heal tasemel

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja loomingulist tööd
  • Koolitusi
  • Reisimisvõimalust
  • Ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks:

  • Vene ja/või rootsi keele oskus

NB! Edukas kandidaat peab kindlasti valdama (väga) heal tasemel eesti, soome ja inglise keelt ning omama 3-aastast töökogemust promootori ja/või müügikonsultandina. Eelistame hiljutise ja pideva erialase töökogemusega kandidaate.

Hetkel otsime ennekõike rootsi ja vene keelt valdavat töötajat.

NB! Selle konkursi puhul anname tagasiside ainult sobilikele kandidaatidele!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. mai 2010
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2010

AS Tallink Grupp on oma 19 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Tallinna kesklinnas asuvad Tallink City Hotell, Tallink Spa & Conference Hotel, Tallink Express Hotell ning kesklinnast mõnevõrra eemal Pirita Top Spa hotell. Senine kiire areng paneb meid otsima juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes oleksid oma ala professionaalid ja tunneksid rõõmu sellest mida nad teevad.