2023-08-23 14:48:55

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Alates 950 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma Tallinna T1 Intimissimi & Calzedonia esinduspoodidesse MÜÜGITALENTE, kelle peamiseks ülesandeks on klientide jaoks olemas olemine, et muuta ostuprotsess nende jaoks võimalikult lihtsaks ja mugavaks.

SINU ÜLESANNETEKS:

  • Klientide professionaalne nõustamine.
  • Kauba oskuslik väljapanek.
  • Kõikvõimaliku tegemine, et saavutada KPI-d (tulemuslikkuse põhinäitajaid).
  • Müügi teostamine, kasutades poe kaubandussüsteemi.
  • Poe korrashoid.

Ootused kandidaadile

SOBID HÄSTI MEESKONDA, KUI:

  • Valdad korrektset eesti keelt nii kõnes kui kirjas.
  • Valdad suhtlustasandil vene ja inglise keelt.
  • Oled avatud, aus ja hea suhtlemisoskusega.
  • Sind iseloomustavad täpsus, taiplikkus ja kohusetundlikkus.
  • Oled arengule suunatud.
  • Pead lugu kõrgetasemelisest klienditeenindusest ning soovid seda pakkuda ka meie klientidele.

Ettevõte pakub

MEIE PAKUME SULLE:

  • Konkurentsivõimelist töötasu stabiilses ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes.
  • Motiveerivat preemiasüsteemi.
  • Ettevõttepoolseid omatöötaja soodustusi.
  • Kogemust, mis tuleb kasuks erinevates valdkondades ka edaspidises elus.
  • Võimalust ettevõttesiseselt areneda.

Tule tööta, kasva ja arene koos meiega mainekas kaubandusketis!