Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 456897

Tööpakkumise number

456897

Töö kirjeldus

Kui sa oled rõõmsameelne, sõbralik ja sorava jutuga, pakume Sulle tööd, mis annab võimaluse inimesi aidata. Sinu ülesandeks on teha klientidele telefonikõnesid ettepanekuga võtta kindlustuskaitse pakkumusi ootamatute juhtumite korral pehmemaks maandumiseks. Sinu vahendusel hangitud kliendisoovid edastatakse müügiproffidele realiseerimiseks.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima kui
• omad eelnevat telemarketingi, kõnekeskuse või aktiivmüügi kogemust;
• oled abivalmis ja Sulle meeldib inimestega suhelda;
• valdad kõnes ja kirjas väga heal tasemel eesti keelt.

Omalt poolt pakume kõnede tegemist mõnusas, kaasaegses Tallinna peakontoris koos rõõmsate ja abivalmis kolleegide, helistamiseks vajalike vahendite ja masinakohviga. Lisaks rikastavaid teadmisi kindlustusvaldkonnast ja -toodetest interaktiivses koolituskeskkonnas.

Lisainfo

Müügikonsultandiga sõlmitakse käsundusleping, teenuse maht ning osutamisaeg on kokkuleppeline. Parimad kõneajad on ajavahemikus kell 11.00 kuni 15.00.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, lepinguline või praktika või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2017

Soome juhtiv finantskontsern OP Financial Group pakub laia valikut pangandus-, varahaldus- ja kindlustusteenuseid nii äriklientidele kui ka eraisikutele. OP grupil on kõige ulatuslikum kliendibaas ja kontorivõrgustik Soomes – üle 4 miljoni kliendi ja 350 esinduse.

Baltikumis on OP Financial Group tegutsenud oma tütarettevõtete kaudu juba üle 20 aasta. 1991. aastal loodi varakindlustusselts Seesam, 2007. aastal alustati liisinguteenuste pakkumist ja 2011. aasta kevadel avati Tallinnas Pohjola Bank plc Eesti filiaal äriklientidele.