Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233361

Tööpakkumise number

233361

Töö kirjeldus

Sinu peamine tööülesanne on särav klienditeenindus ja aktiivne teenuste ja kaupade müük.

Nõudmised kandidaadile

TÖÖ SOBIB SULLE, KUI :

Sa omad siirast tahet teha müügitööd ja tegeleda klientide teenindamisega;
Sa oled iseseisev ja arenguvõimeline inimene, kelle eesmärgiks on olla alati kõige parem (positiivne auahnus)
Sa oled aus ja tähelepanelik ning naudid koostööd teistega;
Sa oled enesekindel, positiivse ellusuhtumisega ning hea huumorimeelega inimene - naeratus on Sinu loomupärane tegevus;
Sul on Kirg ja Armastus kodutehnika vastu;

TÖÖKS VAJALIKUD OSKUSED:
väga hea eesti , vene keele oskus ;
suhtlustasandil inglise ja soome keele oskus;

KASUKS TULEB : eelnev klienditeeninduse ja müügialane töökogemus ning kodutehnika tundmine;

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:

Motiveerivat palgasüsteemi (põhipalk+tulemustasu)
tasemel koolitusi ja väljaõpet;
tööd ja arenguvõimalusi Balti regiooni ühes suurimas koduelektroonika ettevõttes;

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2011