Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192589

Tööpakkumise number

192589

Töö kirjeldus

salon+ salongikett otsib oma Tallinna meeskonda (salon+ Rävala pst 6, Magistrali, Kristiine) müügikonsultante, kelle tööülesannete hulka kuuluvad järgmised tegevused:
aktiivne klientide teenindamine,
konsultatiivne teenuste ja juuksehooldusvahendite müük,
salongi tegevuse administreerimine.

Nõudmised kandidaadile

Heal kandidaadil on:
väga hea suhtlemisoskus,
väga hea teenindusoskus (osavõtlik, viisakas, lahendusi pakkuv ning professionaalne, korrektne, täpne),
väga heal tasemel eesti keel,
heal kõnekeele tasemel vene ja inglise keel,
teadmised ja arusaam konsultatiivsest müügist,
soov palju õppida ja areneda ilumaailmas,
aktiivne, positiivne eluhoiak ja avatud mõtlemine.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
kaasaegset töökeskkonda keskustes asuvates salongides,
õppimis- ja arenemisvõimalusi ilumaailmas (rohkelt koolitusi ja iseseisvat õppimist),
töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist palka (tunnitasu + müügipreemia),
head meeskonda ja vastutusrikast tööd.

Lisainfo

Täpsem info pakkumise kohta:
Kristiina Vilt
salon+ salongiketi assistent
kristiina(ät)salonplus.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. mai 2010
Kuulutus sisestati:
11. märts 2010
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 9000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
sõltuvalt müügitulemustest

Salonplus Baltic OÜ haldab Baltikumi suurimat juuksurisalongide ketti salon+, kuhu tänaseks kuulub 20 ilusalongi Eestis. Lisaks tegutsevad salon+ kaubamärgi all salongid Lätis ja Leedus.
salon+ salongikett, millele pandis alus 1993.aastal, on Eestis esindatud Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus, Rakveres, Haapsalus ja Jõhvis. Salongid tegutsevad suuremates kaubanduskeskustes ning peatänavate ääres.
salon+ salongiketti iseloomustab suur tootevalik maailma juhtivatelt juuksehooldusbrändidelt, lai teenustevalik ning väga heal tasemel teenindus.