Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152484

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:

  • Klientide teenindamine müügiesinduses;
  • Kliendisuhete haldamine;
  • Müügitellimuste käsitlemine;
  • Müügitellimuste muudatuste ohjamine;
  • Raha laekumiste ohjamine.

Ootused kandidaadile

Just Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui:

  • Sa omad kesk-eri haridust (soovitavalt teenindusalast ja/või majandusalast);
  • Sul on ulatuslik arvuti kasutamise oskus – tekstitöötlus, tabelarvutus (MS Office: MS Excel, MS Word, Internet, E-mail);
  • Omad eelnevat teenindusalast ja/või majandusalast töökogemust;
  • Valdad korrektselt eesti keelt ja vene keelt suhtlustasandil.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes ning töötada kaasaegses töökeskkonnas. Me pakume mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada, meil on mõnus ning toetav meeskond.
Töötades Saku Metallis on Sul võimalus saada motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#152484

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. mai 2008
Kuulutus sisestati:
19. mai 2008

AS Saku Metall alustas tegevust 1991. aastal, olles üks esimesi metalluste valmistajaid Eestis. Tootmises on korteri turvauksed, maja välisuksed, tehniliste ruumide või abiruumide siseuksed, lükand- ja tuletõkkeuksed ning tõstuksed nii tööstushoonetele kui ka garaažidele. Avatäidete valikus on terasprofiiltooted: uksed, fassaadid, vaheseinad ja metallaknad. Tegeleme ka avatäidetele vajalike lukkude, lukusüsteemide ning liuguste kandesüsteemidega.
AS Saku Metall esindused asuvad ka Lätis SIA Saku Metals ja koostööpartnerid on Venemaal, Soomes ning teistes Läänemere regiooni maades.
Hetkel töötab meie meeskonnas üle 340 inimese.

Vaata rohkem