Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153098

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakutavate kaupade tutvustamine ja müük salongikülastajatele,
näidiste valmistamine,
värvi- ja materjalivaliku nõustamine,
müügikeskkonna heakorra tagamine,
pakkumiste ja tellimuste koostamine

Ootused kandidaadile

hea taju värvide kokkusobitamisel
arvuti oskus kontoritarkvara valdamise tasemel
eesti keele valdamine väga heal tasemel
iseseisva töö oskus
abivalmidus
aktiivne ja loov suhtumine
arenemisvõime
asjalikkus
ausus ja usaldusväärsus
täpsust ja usaldusväärsust
kunstialane haridus või huvi kunsti ja värvide kokkusobitamise vastu

Ettevõte pakub

arengu- ja enesetäiendamisvõimalusi
asjalikku ja sõbralikku ning nooruslikku kollektiivi
head kogemust ja suhtlust paljude huvitavate inimestega
osalemist uudse valdkonna kiires arengus

Lisainfo

Ootame kandideerijalt kunstialast haridust või suurt huvi selle ala vastu.
Kasuks tuleb saksa, vene ja inglise keele oskus

Tööpakkumise number
#153098

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 9000 - 11000 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
23. mai 2008
Lisainfo palga kohta:
+ tulemuspalk

Safrani müügisalongid Tartus ja Tallinnas pakuvad looduslikke lahendusi nii kaasaegsetele kui ka traditsioonilistele interjööridele. Meie toodeteks on looduslikku päritolu krohvid, värvid ja õlid ning nende hulgas ka eksootilisi materjale. Kõrge kvaliteediga viimistlusmaterjale kasutades saab kujundada kodu- ja töökeskkonna ilusaks ning isikupäraseks, muutes ruumikliima tervislikuks. Meie väike tore kollektiiv oskab anda asjatundlikku abi nii uue moodsa hoone viimistlemisel kui ka vana taastamisel.

Vaata rohkem