Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172831

Tööpakkumise number

172831

Töö kirjeldus

Kas Sulle meeldib kui saad kaupadel hinda alla kaubelda? Kas Sulle meeldib saavutada vägevaid eesmärke? Kas Sulle meeldib oma asju müüa suure kasumiga? Kas Sulle meeldib võõraste inimestega suhelda ning tunned end nende juures enesekindlalt?

Kui vastasid mõnele nendest küsimustest jah, siis see töö on Sulle mõeldud.

Pakume Sulle võimalust anda oma panus müügitegevusse. Sinu ülesanneteks on müügikontaktide loomine telefoni või e-maili teel ning kohtumiste kokkuleppimine ja reklaampindade broneerimine. Peale nende tegevuste saad hallata ka oma kliendibaasi ning saavutada oma müügieesmärke.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled valmis läbirääkimisteks, tunned, et oskaksid toodet müüa ning oled hea suhtleja, kohusetundlik ja kiire ning oskad arvutit hästi kasutada, siis oled meile ideaalne kandidaat. Kasuks tulevad teadmised müügitegevusest ja/või eelnev müügitöö kogemus.

Pakume Sulle arenemisvõimalusi, lahedat meeskonda, kaasaegset töökeskkonda ning hulgaliselt töökogemusi. Lisaks sellele saad töötada paindliku töögraafiku alusel.

Lisainfo

Kandideeri kohe ja omanda hea müügitöö kogemus!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2009

Realister OÜ on kiirelt arenev ettevõte, mille peamiseks müüginumbriks on Valemivihik. Lisaks sellele toodetakse Tudengivihikut ja viiakse läbi mitmeid erinevaid projekte. Uusi liikmeid vajame oma meeskonda seoses ettevõtte kasvuga ning reklaamimahtude kasvuga.