Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40128

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügikonsultandi ülesandeks on
- klientidele jäätmekäitlusalaste teenuste tutvustamine ja müümine
- olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine
- läbirääkimiste pidamine ja ettevõtte esindamine
- müügipakkumiste koostamine
- klientide konsulteerimine ja nõustamine jäätmekäitlusalastes küsimustes

Ootused kandidaadile

- kõrg- või keskeriharidust
- eelnevat aktiivse müügitöö kogemust vähemalt 2 aastat
- müügiteooria ja -tehnikate tundmist
- iseseisvust ja ettevõtlikkust
- B kategooria juhiluba ja isikliku auto kasutamisvõimalust
- head eesti ja vene keele oskust kõnes ja kirjas
- kasuks tuleb jäätmekäitlusvaldkonna tundmine tundmine

võimalust panna oma oskused proovile edukas ja arenevas valdkonnas
kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid töökaaslasi
konkurentsivõimelist töötasu
erinevaid ametialaseid täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#40128