Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168621

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- klientidele jäätmekäitlusalaste teenuste aktiivne tutvustamine ja müümine
- olemasolevate kliendisuhete hoidmine ja arendamine
- läbirääkimiste pidamine ja ettevõtte esindamine
- müügipakkumiste koostamine
- klientide konsulteerimine ja nõustamine jäätmekäitlusalastes küsimustes

Ootused kandidaadile

- siiras soov teha müügitööd
- eelnev aktiivse ja tulemusliku müügitöö kogemus vähemalt 2 aastat
- müügiteooria ja -tehnikate tundmine
- iseseisvus ja ettevõtlikkus
- positiivsus ja väga hea suhtlemisoskus
- hea läbirääkimiste oskus ja organiseerimisvõime
- hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
- kasuks tuleb jäätmekäitlusvaldkonna tundmine
- B kategooria juhiluba ja isikliku auto kasutamisvõimalus

võimalust panna oma oskused proovile edukas ja arenevas valdkonnas
kaasaegset töökeskkonda ja meeldivaid töökaaslasi
ühisüritusi ja sportimisvõimalusi
erinevaid ametialaseid täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#168621

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2008
Kuulutus sisestati:
5. november 2008

Ragn-Sells on üks suuremaid jäätmekäitlusega tegelevaid ettevõtetteid Skandinaavias, mille peakontor asub Stockholmis. Eestis on firma tegutsenud alates 1992.a. Kuueteistkümne tegevusaasta jooksul on Ragn-Sells arenenud Eesti üheks suurimaks jäätmekäitlusfirmaks, kellel on üle-eestiline teenindusvõrk. Ragn-Sells on tuntud kui kvaliteetset teenust osutav keskkonnasõbralik ettevõte.

Vaata rohkem