Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #114430

Müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö peamiseks sisuks on müügisaalis klientide teenindamine - parimate lahenduste andmine, kliendi nõustamine. Tööaeg: E - R kell 8-18 ja L 9-15, see tähendab, et nädala sees on inimene tööl kell 8-18 ja umbes ühel korral kuus on vaja olla ka laupäeval kell 9-15. Müügikonsultanti vajab kaupluses Forelli tänaval.

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus klienditeeninduses;
- hea veenmisoskus;
- hea võõrkeelteoskus - eesti-, vene- ja inglise keel suhtlustasandil;
- hea eneseväljendusoskus, aktiivne suhtleja;
- vähemalt keskharidusega.

Ettevõte pakub

- väga toredat meeskonda;
- meeldivaid töötingimusi;
- enesetäienduse võimalust;
- head palganumbrit;
- stabiilset tööd.

Tööpakkumise number
#114430

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2007

Personalipunkt Extra OÜ kliendiks on Sadolini Värvikeskus. Sadolini Värvikeskus on viimistlusmaterjalide müügile spetsialiseerunud firma. Sadolini Värvikeskuse kliendid on ehitus- ja viimistlusfirmad, mööblitootjad, arhitektid ning sisekujundajad, eratarbijad ja teised piirkonna kauplused. Värvikeskusel on Eestis neli kauplust: Tallinnas Peterburi tee 52a ja Forelli tn.10, Tartus Ringtee tn. 4 ja Pärnus Papiniidu tn. 19.

Vaata rohkem